Переглянути календар занять

Нагадуємо, фізична активність, що супроводжується рясним потовиділенням, надає очищувальну дію, ніж запобігає процесам передчасного старіння

Переглянути ...

Чому джампінг веселіше ніж тренажерний зал?

Джампінг – це інноваційний та захоплюючий вид фітнесу зі стрибків на батуті, який допоможе вам забути про звичайні тренажери та погрузитися в світ енергії і задоволення!
Під час тренувань на батуті ви можете розвивати свої фізичні навички, покращити свою координацію та баланс, а також зміцнити м’язи і суглоби. Джампінг це не просто про фізичну форму – це також про потужний засіб для релаксації.
Займатися джампінгом можуть люди будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. Ви можете обрати заняття з джампінгу як окремий вид спорту, або включити його до своєї звичайної тренувальної програми.
Усі заняття з джампінгу проводяться під керівництвом досвідчених тренерів, які навчать вас правильної техніки виконання стрибків та забезпечать безпеку під час тренування!
Як правило тренування з джампінгу тривають до однієї години (60 хвилин). Під час тренування ви будете виконувати різні вправи на пружних матрацах під музику, що допоможе підвищити енергетику та настрій. Вправи можуть бути як простими стрибками, так і більш складними з ефектами танців чи комбінації, які вимагають більшої концентрації та уваги.
Під час тренувань ви будете спалювати велику кількість калорій, що допоможе вам збільшити швидкість втрати ваги та покращити форму. Крім того, джампінг сприяє підвищенню кровообігу та покращенню роботи серцево-судинної системи.
Загалом, джампінг – це дуже веселий вид фітнесу, який не тільки покращює спортивну форму, а також і позитивно впливає на весь організм в цілому.
З нетерпінням чекаємо на заняття – придбати клубну карту

Чому обирають JUMPFIT?

Фітнес – чудова можливість покращити фізичний та емоційний стан. Фітнес на батуті позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Заняття на батуті сприяють покращенню кровотоку, збільшують обсяг легень та нормалізують кисневий обмін.