Переглянути календар занять

Нагадуємо, фізична активність, що супроводжується рясним потовиділенням, надає очищувальну дію, ніж запобігає процесам передчасного старіння

Переглянути ...

Стрибки на батутах для дітей: користь фізичного розвитку

Стрибки на батутах для дітей – це чудовий спосіб активного відпочинку та розваг. Вони не тільки надають дітям велику радість, але й сприяють фізичному розвитку, покращують координацію рухів та баланс, зміцнюють м’язи і сприяють поліпшенню серцево-судинної системи.

Лікарі різних напрямків стверджують в один голос про те, що стрибки на батуті дуже корисні для дітей в різному віці. Такий вид розваг сприятливо впливає на всі функції життєдіяльності людини у різному віці.

Під час стрибків ефект «злету і падіння» активізує гормон «щастя». Саме тому, діти відчувають себе дуже щасливими. Такий емоційний підйом і почуття радості заряджає організм силою і енергією.

Стрибки на батуті особливо корисні в підлітковому віці, коли у дітей формується мускулатурная маса. У хлопців розвивається абсолютно правильно тіло, а у дівчат – гарна постава. Для дітей в будь-якому віці фізичні навантаження необхідні. Активний розвиток опорно-рухового апарату можливо на батутах.

Однак, безпека під час стрибків на батуті є надзвичайно важливою. Ось декілька порад для безпечного користування батутом для дітей:

  1. Займатися стрибками на батутах лише під наглядом досвідчених сертифікованих тренерів.
  2. Перед кожним використанням батута перевіряти його стан та крпілення, обов’язково перевіряти, щоб не була пошкоджена сітка батута.
  3. Заборонено стрибати на батутах одночасно кільком дітям, один батут розрахований на одну дитину.
  4. Використовувати правильно підібране взуття по розміру з амортизацією.
  5. Рекомендується, щоб діти стрибали на батуті поодинці, без одночасного присутності інших дітей. Це допоможе уникнути зіткнень і потенційних травм.

Найчастіше батут асоціюється з веселими дитячими розвагами. Але на професійному рівні його ще до сих пір використовують представники циркового мистецтва, спортсмени, виконуючи складні акробатичні трюки. Це ефективний інструмент для зміцнення опорно-рухової, серцево-судинної систем. Завдяки дотриманню ритмічного глибокого дихання під час стрибків, кров насичується киснем, поліпшується обмін речовин, прискорюється процес виведення шлаків з організму. Крім того, любителі активних розваг такого формату розвивають витривалість, у них формується правильна постава.

Також, необхідно виділити 5 найважливіших результатів занять на батуті:

  1. Зміцнення, гармонійний розвиток всього організму, особливо опорно-рухової системи.
  2. Поліпшення емоційного стану, усунення стресу.
  3. Підтримка фізичної форми (для дорослих це дієвий метод зниження ваги).
  4. Підвищення імунітету за рахунок поліпшеного метаболізму.
  5. Гармонійний розвиток мускулатури.

Чому обирають JUMPFIT?

Фітнес – чудова можливість покращити фізичний та емоційний стан. Фітнес на батуті позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Заняття на батуті сприяють покращенню кровотоку, збільшують обсяг легень та нормалізують кисневий обмін.