Переглянути календар занять

Нагадуємо, фізична активність, що супроводжується рясним потовиділенням, надає очищувальну дію, ніж запобігає процесам передчасного старіння

Переглянути ...

Трішки фізіології – які м’язи працюють при стрибках на батуті

Стрибки на батуті – це відмінні аеробні вправи які включають в себе тренування різних м’язових груп. Основні м’язи, які працюють при стрибках на батуті, це:
Ноги. Під час стрибків на батуті активно працюють м’язи стегон, які допомагають забезпечити потужні та ефективні стрибки. Також під час стрибків на батуті задіяні м’язи гомілкової зони, що дозволяє зберігати баланс та забезпечує ефективну роботу м’язів ніг.
Стегна та ягодиці. Під час стрибків на батуті дуже активно працюють м’язи стегон та ягодиць, що допомагає покращити міцність цих м’язів та витривалість.
Усі м’язи спини. При стрибках на батуті м’язи спини забезпечують стабільність та координацію рухів, що дозволяє зберігати баланс та виконувати різні вправи.
Руки та плечі. Під час стрибків на батуті задіяні м’язи плечового поясу та рук, що дозволяє контролювати рухи та забезпечити стабільність при виконанні вправ.
М’язи живота. Під час стрибків на батуті прес та м’язи живота перебувають у стані напруження, що є необхідним для повноцінного тренування пресу.
Кардіоваскулярна система. Стрибки на батуті стануть ефективним засобом для покращення кардіоваскулярної форми, оскільки сприяють збільшенню пульсу та кровообігу, наповнюють організм киснем.
Отже, стрибки на батуті можуть стати ефективним способом для розвитку фізичної форми та прокачки різних груп м’язів.
Приходьте на заняття з джампінгу та самі в цьому переконайтеся!

Чому обирають JUMPFIT?

Фітнес – чудова можливість покращити фізичний та емоційний стан. Фітнес на батуті позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Заняття на батуті сприяють покращенню кровотоку, збільшують обсяг легень та нормалізують кисневий обмін.