Переглянути календар занять

Нагадуємо, фізична активність, що супроводжується рясним потовиділенням, надає очищувальну дію, ніж запобігає процесам передчасного старіння

Переглянути ...

Зниження гормону стресу: як стрибки позитивно впливають на наше життя

Згадайте свої найкращі моменти дитинства: ймовірно вони пов’язані з рухом та емоціями, які ви відчували, коли стрибали чи бігали.
«Стрибки від щастя»– це вислів, який відображає ту радість та веселість, яку ми відчуваємо, коли стрибаємо на батуті або в ліжку. Цей вид активності не тільки допомагає нам зберегти наші здорові звички з дитинства, але і може стати ідеальним способом для збереження нашого психологічного та емоційного здоров’я.
Отже, основний психологічний ефект джампінгу полягає у підвищенні рівня ендорфінів – гормонів щастя. Це робить його дуже ефективним засобом боротьби зі стресом та депресією. Відчуття радості та щастя, які ми отримуємо від тренувань (під час тренування та після тренування) супроводжують нас досить довгий час, допомагаючи залишатися позитивно налаштованими протягом дня.
Стрес, тривога та депресія – це реальні проблеми, з якими зіштовхуються багато людей у сучасному світі, особливо людей, які працюють в офісі. Але вихід є!
Джампінг може стати одним із способів боротьби з цими проблемами! Це тому що під час тренувань на батуті ми відчуваємо себе легше та вільніше, немов пташки у повітрі, що допомагає зняти напругу та зосередитися на моменті.
Крім того, джампінг може допомогти покращити концентрацію та координацію, а також збільшити свою самооцінку, стати чудовим способом для релаксації та зняття напруги. Додайте до цього ефект батута, який зменшує навантаження на суглоби та м’язи і ви отримаєте судовий спосіб для зняття напруги.
Таким чином, джампінг може стати прекрасним способом для повернення до тих часів, коли всі ми стрибали від щастя в дитинстві. Без сумніву, джампінг подарує насичене відчуття радості та задоволення від кожного заняття.
Тож приєднуйтеся до сім’ї джампінгу разом з нами – придбати клубну карту

Чому обирають JUMPFIT?

Фітнес – чудова можливість покращити фізичний та емоційний стан. Фітнес на батуті позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Заняття на батуті сприяють покращенню кровотоку, збільшують обсяг легень та нормалізують кисневий обмін.